RM84-2312-35-5220 - Relpol
Relpol
RM84-2312-35-5220
651257
Leiterplattenrelais
Print-5,0|2W|EK|8A/250VAC
220VAC|mono|400mW|AgNiAu
220VAC|mono|400mW|AgNiAu