RM84-2022-25-5115 - Relpol
Relpol
RM84-2022-25-5115
651282
PCB Relays
PCB-5,0|2NO|SC|8A/250VAC
115VAC|mono|400mW|AgNi
115VAC|mono|400mW|AgNi