RM84-2022-25-5115 - Relpol
Relpol
RM84-2022-25-5115
651282
Leiterplattenrelais
Print-5,0|2S|EK|8A/250VAC
115VAC|mono|400mW|AgNi
115VAC|mono|400mW|AgNi