RM84-2012-25-5120- - Relpol
Relpol
RM84-2012-25-5120-
604629
PCB Relays
PCB-5,0|2C/O|SC|8A/250VAC
120VAC|mono|400mW|AgNi
120VAC|mono|400mW|AgNi