RM84-2012-25-5120- - Relpol
Relpol
RM84-2012-25-5120-
604629
Leiterplattenrelais
Print-5,0|2W|EK|8A/250VAC
120VAC|mono|400mW|AgNi
120VAC|mono|400mW|AgNi