RM45N-3021-85-S012 - Relpol
Relpol
RM45N-3021-85-S012
PCB Relays
PCB-|1NO|SC|5A/250VAC
12VDC|sens|200mW|AgSnO²
12VDC|sens|200mW|AgSnO²