RM45N-3021-85-S012 - Relpol
Relpol
RM45N-3021-85-S012
Leiterplattenrelais
Print-2,54|1S|EK|5A/250VAC
12VDC|sens|200mW|AgSnO²
12VDC|sens|200mW|AgSnO²