TR4N-230AC-14M - Relpol
Relpol
TR4N-230AC-14M
856104
Timer / Control Relays
Time-MF|4C/O|DK|6A/250VAC
230VAC|mono|300mW|AgNi
230VAC|mono|300mW|AgNi