T-R4BP-2014-23-5230 - Relpol
Relpol
T-R4BP-2014-23-5230
854939
Timer / Control Relays
Time-|4C/O|DK|6A/230VAC
230VAC|mono|300mW|AgNi
230VAC|mono|300mW|AgNi