SEC24003 - Celduc
Celduc
SEC24003
SEC24003
SEC24003
Solid-State Relays
PCB-|25mA/32VDC|24VDC
10-32VDC|1phase|no LED|1kOhm
10-32VDC|1phase|no LED|1kOhm