SEC15003 - Celduc
Celduc
SEC15003
SEC15003
SEC15003
Solid-State Relays
PCB-|25mA/32VDC|15VDC
10-32VDC|1phase|no LED|220Ohm
10-32VDC|1phase|no LED|220Ohm