RY2-1012-26-5230 - Relpol
Relpol
RY2-1012-26-5230
802797
PCB Relays
Faston-4,8|2C/O|SC|12A/250VAC
230VAC|mono|900mW|AgCdO
230VAC|mono|900mW|AgCdO