RY2-1012-26-5220 - Relpol
Relpol
RY2-1012-26-5220
800397
PCB Relays
Faston-4,8|2C/O|SC|12A/250VAC
220VAC|mono|900mW|AgCdO
220VAC|mono|900mW|AgCdO