RY2-1012-26-1220-L - Relpol
Relpol
RY2-1012-26-1220-L
859513
PCB Relays
Faston-4,8|2C/O|SC|12A/250VAC
220VDC|mono|900mW|AgCdO/LED
220VDC|mono|900mW|AgCdO/LED