RSM822N-2112-85-S024 - Relpol
Relpol
RSM822N-2112-85-S024
PCB Relays
PCB-|2C/O|SC|2A/125VAC
24VDC|sens|200mW|AgNi/GF
24VDC|sens|200mW|AgNi/GF