RMP85-2011-25-1110-WTL - Relpol
Relpol
RMP85-2011-25-1110-WTL
RMP852011251110WTL
RMP852011251110WTL
PCB Relays
PCB-|1C/O|BC|16A/250VAC
110VDC|mono|0,48W|LED/AgNi
110VDC|mono|0,48W|LED/AgNi