RMP84-2012-25-1110-WTL - Relpol
Relpol
RMP84-2012-25-1110-WTL
RMP842012251110WTL
RMP842012251110WTL
PCB Relays
PCB-|2C/O|SC|8A/250VAC
110VDC|mono|0,48W|LED/AgNi
110VDC|mono|0,48W|LED/AgNi