RM87L-2011-35-5230 - Relpol
Relpol
RM87L-2011-35-5230
856544
PCB Relays
PCB-5,0|1C/O|SC|12A/250VAC
230VAC|mono|480mW|AgNi
230VAC|mono|480mW|AgNi