RM85H7-3021-20-S024 - Relpol
Relpol
RM85H7-3021-20-S024
855398
PCB Relays
Faston-6,3|2NO|SC|20A/250VAC
24VDC|sens|250mW|horizontal
24VDC|sens|250mW|horizontal