RM85-2011-35-5110 - Relpol
Relpol
RM85-2011-35-5110
604654
PCB Relays
PCB-5,0|1C/O|SC|16A/250VAC
110VAC|mono|480mW|AgNi
110VAC|mono|480mW|AgNi