RM84-2312-35-5230 - Relpol
Relpol
RM84-2312-35-5230
651258
PCB Relays
PCB-5,0|2CO|SC|8A/250VAC
230VAC|mono|400mW|AgNi+Au
230VAC|mono|400mW|AgNi+Au