RM84-2312-35-1110 - Relpol
Relpol
RM84-2312-35-1110
600391
PCB Relays
PCB-5,0|2C/O|SC|8A/250VAC
110VDC|mono|400mW|AgNiAu
110VDC|mono|400mW|AgNiAu