RM84-2312-25-5230 - Relpol
Relpol
RM84-2312-25-5230
651267
PCB Relays
PCB-5,0|2C/O|SC|8A/250VAC
230VAC|mono|400mW|AgNiAu
230VAC|mono|400mW|AgNiAu