RM84-2012-25-5240 - Relpol
Relpol
RM84-2012-25-5240
604632
PCB Relays
PCB-5,0|2C/O|SC|8A/250VAC
240VAC|mono|400mW|AgNi
240VAC|mono|400mW|AgNi