RM84-2012-25-5230-01 - Relpol
Relpol
RM84-2012-25-5230-01
859519
PCB Relays
PCB-5,0|2C/O|SC|8A/250VAC
230VAC|mono|400mW|AgNi
230VAC|mono|400mW|AgNi