RM84-2012-25-5110- - Relpol
Relpol
RM84-2012-25-5110-
604627
PCB Relays
PCB-5,0|2C/O|SC|8A/250VAC
110VAC|mono|400mW|AgNi
110VAC|mono|400mW|AgNi