RM45N-3021-85-S024 - Relpol
Relpol
RM45N-3021-85-S024
PCB Relays
PCB-|1NO|SC|5A/250VAC
24VDC|sens|200mW|AgSnO²
24VDC|sens|200mW|AgSnO²