RM45N-3021-85-S018 - Relpol
Relpol
RM45N-3021-85-S018
PCB Relays
PCB-2,54|1NO|SC|5A/250VAC
18VDC|sens|200mW|AgSnO²
18VDC|sens|200mW|AgSnO²