RM12N-3011-35-1012 - Relpol
Relpol
RM12N-3011-35-1012
PCB Relays
PCB-|1C/O|SC|8A/250VAC
12VDC|mono|220mW|AgSnO²
12VDC|mono|220mW|AgSnO²