RZ01-1A4-D012-R - TE Connectivity
TE Connectivity
RZ01-1A4-D012-R
Leiterplattenrelais
Print-3,5|1S|EK|12A/250VAC
12VDC|mono|400mW|AgNi9010
12VDC|mono|400mW|AgNi9010