RY2-1012-26-5240-L - Relpol
Relpol
RY2-1012-26-5240-L
854718
Leiterplattenrelais
Faston-4,8|2W|EK|12A/250VAC
240VAC|mono|900mW|AgCdO/LED
240VAC|mono|900mW|AgCdO/LED