RY2-1012-26-5230-L - Relpol
Relpol
RY2-1012-26-5230-L
804191
Leiterplattenrelais
Faston-4,8|2W|EK|12A/250VAC
230VAC|mono|900mW|AgCdO/LED
230VAC|mono|900mW|AgCdO/LED