RY2-1012-26-3230 - Relpol
Relpol
RY2-1012-26-3230
802832
Leiterplattenrelais
Faston-4,8|2W|EK|12A/250VAC
230VAC|mono|900mW|AgCdO
230VAC|mono|900mW|AgCdO