RMP85-2011-25-5230-WTL - Relpol
Relpol
RMP85-2011-25-5230-WTL
RMP852011255230WTL
RMP852011255230WTL
Leiterplattenrelais
Print-|1W|DK|16A/250VAC
230VAC|mono|0,75VA|LED/AgNi
230VAC|mono|0,75VA|LED/AgNi