RMP85-2011-25-5230-WT - Relpol
Relpol
RMP85-2011-25-5230-WT
RMP852011255230WT
RMP852011255230WT
Leiterplattenrelais
Print-|1W|DK|16A/250VAC
230VAC|mono|0,75VA|AgNi
230VAC|mono|0,75VA|AgNi