RMP85-2011-25-5115-WTL - Relpol
Relpol
RMP85-2011-25-5115-WTL
RMP852011255115WTL
RMP852011255115WTL
Leiterplattenrelais
Print-|1W|DK|16A/250VAC
115VAC|mono|0,75VA|LED/AgNi
115VAC|mono|0,75VA|LED/AgNi