RMP85-2011-25-5115-WT - Relpol
Relpol
RMP85-2011-25-5115-WT
RMP852011255115WT
RMP852011255115WT
Leiterplattenrelais
Print-|1W|DK|16A/250VAC
115VAC|mono|0,75VA|AgNi
115VAC|mono|0,75VA|AgNi