RMP85-2011-25-1110-WT - Relpol
Relpol
RMP85-2011-25-1110-WT
RMP852011251110WT
RMP852011251110WT
Leiterplattenrelais
Print-|1W|DK|16A/250VAC
110VDC|mono|0,48W|AgNi
110VDC|mono|0,48W|AgNi