RMP84-2012-25-5230-WTL - Relpol
Relpol
RMP84-2012-25-5230-WTL
RMP842012255230WTL
RMP842012255230WTL
Leiterplattenrelais
Print-|2W|EK|8A/250VAC
230VAC|mono|0,75VA|LED/AgNi
230VAC|mono|0,75VA|LED/AgNi