RMP84-2012-25-5230-WT - Relpol
Relpol
RMP84-2012-25-5230-WT
RMP842012255230WT
RMP842012255230WT
Leiterplattenrelais
Print-|2W|EK|8A/250VAC
230VAC|mono|0,75VA|AgNi
230VAC|mono|0,75VA|AgNi