RMP84-2012-25-5115-WTL - Relpol
Relpol
RMP84-2012-25-5115-WTL
RMP842012255115WTL
RMP842012255115WTL
Leiterplattenrelais
Print-|2W|EK|8A/250VAC
115VAC|mono|0,75VA|LED/AgNi
115VAC|mono|0,75VA|LED/AgNi