RMP84-2012-25-5115-WT - Relpol
Relpol
RMP84-2012-25-5115-WT
RMP842012255115WT
RMP842012255115WT
Leiterplattenrelais
Print-|2W|EK|8A/250VAC
115VAC|mono|0,75VA|AgNi
115VAC|mono|0,75VA|AgNi