RMP84-2012-25-1110-WT - Relpol
Relpol
RMP84-2012-25-1110-WT
RMP842012251110WT
RMP842012251110WT
Leiterplattenrelais
Print-|2W|EK|8A/250VAC
110VDC|mono|0,48W|AgNi
110VDC|mono|0,48W|AgNi