RM87N-2021-25-S024 - Relpol
Relpol
RM87N-2021-25-S024
RM87N202125S024
RM87N202125S024
Leiterplattenrelais
Print-3,5|1S|EK|10A/250VAC
24VDC|Sens|300mW|AgNi|IP40
24VDC|Sens|300mW|AgNi|IP40