RM87L-2011-25-S012 - Relpol
Relpol
RM87L-2011-25-S012
RM87L-2011-25-S012
RM87L-2011-25-S012
Leiterplattenrelais
Print-5,0|1W|EK|10A/250VAC
12VDC|sens|250mW|AgNi
12VDC|sens|250mW|AgNi