RM85-3011-25-5230 - Relpol
Relpol
RM85-3011-25-5230
RM85-3011-25-5230
RM85-3011-25-5230
Leiterplattenrelais
Print-|1W|16A/250VAC
230VAC|mono|0,75VA|AgSnO²
230VAC|mono|0,75VA|AgSnO²