RM85-2021-25-S048 - Relpol
Relpol
RM85-2021-25-S048
651211
Leiterplattenrelais
Print-5,0|1S|EK|16A/250VAC
48VDC|sens|300mW|AgNi|+105°
48VDC|sens|300mW|AgNi|+105°