RM85-2011-35-5240 - Relpol
Relpol
RM85-2011-35-5240
604659
Leiterplattenrelais
Print-5,0|1W|EK|16A/250VAC
240VAC|mono|480mW|AgNi
240VAC|mono|480mW|AgNi