RM85-2011-25-5115 - Relpol
Relpol
RM85-2011-25-5115
604664
Leiterplattenrelais
Print-5,0|1W|EK|16A/250VAC
115VAC|mono|0.75VA|AgNi
115VAC|mono|0.75VA|AgNi