RM85-2011-25-5110 - Relpol
Relpol
RM85-2011-25-5110
604663
Leiterplattenrelais
Print-5,0|1W|EK|16A/250VAC
110VAC|mono|480mW|AgNi
110VAC|mono|480mW|AgNi